Testimonials

Firma Kraków Construction wykonała kapitalny remont mojego mieszkania w centrum Krakowa. Remont obejmował prace konstrukcyjne, instalacje elektryczną i hydrauliczną, prace dekoracyjne i stolarskie. Jakość wykonanych usług oceniam bardzo wysoko. Wykonane były profesjonalnie i co najważniejsze terminowo. Wszystkim polecałabym taką firmę. Nigdy dotąd nie spotkałam się z tak rzetelnym i odpowiedzialnym wykonawcą.

Justyna Smółka
Justyna Smółka

Naprawdę bardzo dobry serwis od początku do końca. Mieliśmy trochę problemów z naszą budową kiedy to zespół Krakow Construction pomógł nam wyjść z potrzasku. Swoim doradztwem, ciężką pracą bardzo nam pomogli. Bardzo mocno polecam.

Steven Mullen
Steven Mullen

Fachowość, rzeczowość, ale i ludzkie podejście. Polecam wszystkim, którzy potrzebują świetnie mówiącego po angielsku profesjonalisty z zespołem rzetelnych wykonawców.

Paulina Tyrrell
Paulina Tyrrell
Testimonials

Pracowaliśmy z Hubertem na dwóch poważnych projektach, w naszym pierwszym i drugim domu. Obydwa projekty wymagały gruntownych prac konstrukcyjnych, włączając usunięcie 30-tonowej ściany. Udało nam się dzięki temu zabiegowi uzyskać duży pokój wraz z przeniesioną klatką schodową. Także zaczynając od ciężkich prac konstrukcyjnych, przez wysokiej jakości flizowanie oraz malowanie, wszystkie te prace zostały wykonane na najwyższym poziomie. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Huberta wraz z jego zespołem.

Tony Regan
Tony Regan