OTO CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ

1. Ty kontaktujesz się z nami w sprawie swojego projektu

Pracujemy z Klientami w języku polskim i angielskim. Możesz się z nami skontaktować za pomocą e-maila, przez facebooka albo po prostu dzwoniąc.

2. Spotykamy się, żeby omówić Twój projekt

Możemy spotkać się w Krakowie na proponowanym placu budowy albo za pomocą komunikatora Messenger bądź Skype. Jesteśmy w stanie prowadzić Twój projekt, kiedy Ty jesteś daleko stąd. Cenimy Twój czas tak samo jak Ty.

3. Uzgadniamy plan działania

Otrzymujesz od nas kosztorys do akceptacji.

4. Podpisujemy umowę

W zależności od tego co tak na prawdę jest potrzebne, żeby wykonać Twój remont bądź budowę ustalamy warunki naszej dalszej współpracy. Jeżeli dopiero zaczynasz - nasz architekt pomoże Ci w uzyskaniu wymaganych pozwoleń. Jeżeli natomiast już je posiadasz i potrzebujesz dobrego zespołu do budowy lub remontu to takim właśnie zakresie będziemy współpracować.

5. Budujemy – pozostajemy w kontakcie

Komunikacja jest dla nas bardzo ważna. Informujemy Cię o dokonanym postępie prac na każdym etapie budowy. Przesyłamy Ci zdjęcia, jeżeli nie ma Cię na miejscu.

6. Wprowadzasz się

Kiedy Twoja nieruchomość jest już gotowa na przeprowadzkę – stajesz się kolejnym zadowolonym Klientem Krakow Construction. Mamy nadzieję że będziesz nas polecać swoim przyjaciołom a przede wszystkim wrócisz do nas w przyszłości.