Remonty biur – Kraków

Remont biura to zadanie, które warto powierzyć podmiotom specjalizującym się w tej dziedzinie. Przestrzeń biurowa jest bowiem wizytówką każdej firmy i od jej wyglądu zależy, jak klienci będą ją postrzegać. Dlatego też należy wybrać przedsiębiorstwo, które profesjonalnie zajmie się przeprowadzeniem wszystkich prac remontowo-wykończeniowych. Jeśli więc masz firmę, której biura wymagają odświeżenia, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Oprócz remontów przestrzeni biurowych wykonujemy też zlecenia na wykończenie wnętrz w stanie deweloperskim. Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz firmy zainteresowane naszymi usługami. Realizujemy również prace remontowe w obiektach mieszkalnych, na przykład kompleksowo wykonując remonty kuchni czy łazienki.

Remont przestrzeni biurowej – od czego zacząć?

Zanim zdecydujesz się na przeprowadzenie remontu przestrzeni biurowej, warto skonsultować się ze specjalistami, którzy pomogą w stworzeniu projektu, a także przygotują kosztorys oraz szczegółowy harmonogram prac. Określenie czasu potrzebnego na realizację remontu biura jest niezwykle ważne, gdyż jeszcze przed jego rozpoczęciem należy zdecydować, na jak długo wynająć dla firmy lokal zastępczy.

Następnym krokiem powinno być uzyskanie wszystkich potrzebnych zgód prawnych, które są wymagane w przypadku takiego remontu. Przede wszystkim muszą się z tym liczyć firmy mieszczące się w zabytkowych nieruchomościach. W Krakowie, zwłaszcza w centrum, zlokalizowanych jest wiele starych kamienic, w których działa sporo podmiotów, korzystających z przestrzeni biurowych. Jeśli więc jesteś właścicielem obiektu biurowego, zarówno w nowym, jak i zabytkowym budownictwie, zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w przygotowaniu do remontu oraz w jego przeprowadzeniu.

Kompleksowe remonty biur – zakres usług

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat przeprowadza kompleksowe remonty biur i innych obiektów, na przykład mieszkalnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w wykańczaniu wnętrz pozwala nam zapewnić klientom najwyższej jakości usługi remontowo-budowlane. Zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców, w skład którego wchodzą stolarze, fliziarze, murarze, malarze, hydraulicy, elektrycy, architekci oraz projektanci. Dlatego też nasze usługi z zakresu remontów przestrzeni biurowych są kompleksowe. Realizujemy zarówno prace wykończeniowe, jak i różnorodne instalacje. W skład naszej oferty wchodzi więc malowanie biur, montaż ścian działowych, podłogi podniesione, sufity podwieszane(kasetonowe i gk), montaż armatury oraz suchej zabudowy, układanie płytek, gładzi i glazury, a także modernizacja instalacji elektrycznych i hydraulicznych.

Dlaczego warto zlecić nam remont przestrzeni biurowej?

Remont biura to zadanie wymagające dużej precyzji. Pomieszczenia biurowe muszą bowiem nie tylko doskonale wyglądać, ale też cechować się funkcjonalnością i prostotą. Od tego zależy nie tylko, jak postrzegają firmę jej klienci, ale też samopoczucie oraz produktywność pracowników. Nasze usługi pozwolą Ci więc zarówno odświeżyć tę przestrzeń, jak i zaaranżować ją w taki sposób, by każda przebywająca w niej osoba czuła się komfortowo. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz narzędziami najwyższej klasy, które pozwalają nam solidnie i terminowo wykonać remont przestrzeni biurowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W razie pytań prosimy o kontakt z siedzibą firmy w Krakowie.