Oferujemy profesjonalne usługi remontowo-budowlane na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, więc podczas wstępnego spotkania razem z Tobą zadecydujemy, jak najlepiej dopasować nasze usługi do Twojego projektu. Jeżeli planujesz zainwestować w nieruchomość w Krakowie lub w okolicy albo już posiadasz taką, która potrzebuje poprawy, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Zajmujemy się zarówno przebudowąobiektów mieszkalnych, jak i wykańczaniem mieszkań, domów oraz lokali biurowych. Realizujemy też kompleksowe remonty, dbając szczególnie o to, by zostały one ukończone w terminie, przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych, rzetelnie i solidnie. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, więc jesteśmy w stanie zapewnić Ci usługi remontowo-budowlane na najwyższym poziomie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje. Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie remontów i prac budowlanych, więc nie musisz przebywać w Krakowie i kontrolować przebiegu robót, by mieć pewność, że będą one zrealizowane tak, jak należy. Współpracujemy z klientami w języku polskim oraz angielskim. Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowe usługi budowlano-remontowe na najwyższym poziomie!

Usługi naszej firmy są kompleksowe, więc decydując się na współpracę z nami, zyskujesz piękną i funkcjonalną przestrzeń gotową do zamieszkania. Zrealizujemy każdy etap projektu, dzięki czemu nie musisz zatrudniać do planowanych prac kilku wykonawców. Jest to spora oszczędność czasu. Swoje usługi remontowo-budowlane dostosowujemy do założeń Twojego projektu i specyfiki budynku czy lokalu. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody i techniki, a także stosujemy najlepsze materiały, by efekty naszej pracy były na lata. Naszą specjalnością są remonty kuchni i łazienek. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy z Krakowa oraz okolicznych miejscowości. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo, a także za pośrednictwem Facebooka.

Budowa domów

Budowa domów

Chcesz wybudować dom w Krakowie lub w okolicach Krakowa? – Super. Zdecydowałeś się na zamieszkanie w pięknym mieście i...

Więcej
Kosztorysy

Kosztorysy

Doradzimy Ci w jaki sposób zaplanować wydatki związane z planowaną inwestycją tak, żeby cały proces budowy czy...

Więcej
Planowanie

Planowanie

Ty opowiesz nam o swoim projekcie a my zaproponujemy właściwe rozwiązania.

Więcej
wymogi prawne

Wymogi prawne

Jesteśmy tutaj, żeby doradzić i wesprzeć Cię na każdym kroku procesu budowlanego – począwszy od uzyskania pozwolenia...

Więcej
kontrakty

Kontrakty

Dopasowujemy nasze usługi budowlane do Twoich potrzeb. Służymy doradztwem technicznym, wykończenia wnętrz...

Więcej
services

Kierowanie budową

Zapewniamy profesjonalne zarządzanie procesem remontu bądź budowy. Naszymi priorytetami są jakość oraz terminowość.

Więcej