Remont łazienki – Kraków

Nasza oferta obejmuje kompleksowe remonty łazienek w obiektach mieszkalnych i biurowych na terenie Krakowa oraz okolic. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, a także wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, które pozwolą nam na szybkie wykonanie prac. Specjalizujemy się w układaniu wielkiego formatu. Spiek kwarcowy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Możesz liczyć nie tylko na wysoką jakość naszych usług, ale też na ich terminowość i idealne dopasowanie do Twoich potrzeb oraz budżetu. Remonty łazienek, kuchni tudzież innych pomieszczeń realizujemy w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, a także obiektach biurowych i użyteczności publicznej. Obsługujemy klientów zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy pomoc projektantów oraz architektów, którzy przygotują projekt Twojej wymarzonej łazienki. Nasza ekipa remontowa zapewni natomiast fachowe doradztwo. Prosimy o kontakt, jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą.

Zakres usług związanych z remontami łazienek

Choć łazienka zazwyczaj jest jednym z najmniejszych pomieszczeń w budynku, jej specyfika sprawia, że remont ma więcej etapów niż w przypadku salonu czy sypialni. W grę wchodzą tu bowiem nie tylko standardowe roboty, takie jak malowanie czy położenie gładzi, ale też niezwykle trudne prace rozbiórkowe i montaż akcesoriów łazienkowych. Nasze usługi z zakresu remontów łazienek zawierają więc kucie płytek oraz kładzenie nowych, demontaż urządzeń sanitarnych i przyłączenie nowo zakupionych sprzętów. Nasi fachowcy specjalizują się też układaniu spieków kwarcowych oraz ceramiki zaliczanej do mega formatów. Możemy też zrealizować od podstaw instalację hydrauliczną. Kładziemy duży nacisk na funkcjonalność łazienki i wygodę jej użytkowników. Ogromny wpływ na komfort korzystania ma między innymi położenie akcesoriów sanitarnych, ich wysokość czy odległość od siebie. Wieloletnie doświadczenie w remontach łazienek pozwala nam realizować je w taki sposób, by wszystko nie tylko doskonale wyglądało i działało, ale też było praktyczne. Oprócz wykończenia bądź remontu łazienki w budynku mieszkalnym proponujemy też usługi związane z remontem przestrzeni biurowych.

Remont łazienki w kamienicy

W centrum Krakowa, zwłaszcza w okolicach Rynku, mieści się mnóstwo zabytkowych kamienic, które są niejako wizytówką miasta. Wiele takich budynków znajduje się też na Kazimierzu, Stradomiu czy Kleparzu. W każdym z nich zlokalizowane są mieszkania oraz przestrzenie biurowe, które raz na jakiś czas potrzebują odświeżenia. Remont łazienki czy kuchni w tego typu obiekcie jest bardziej skomplikowany niż w przypadku renowacji mieszkania w bloku. Przede wszystkim należy pamiętać, że kamienice objęte są ochroną konserwatorską, więc na przeprowadzenie w nich prac remontowych potrzebna jest zgoda. Jeśli potrzebujesz pomocy w tej kwestii, nasz architekt z chęcią Ci ją zapewni.

Ponadto remont łazienki w kamienicy, jest też bardzo wymagający dla wykonawcy. Ekipa remontowa musi wykazać się nie lada precyzją oraz ostrożnością. Wybierając nasze przedsiębiorstwo, możesz mieć jednak pewność, że wszystkie prace zostaną zrealizowane rzetelnie i solidnie, a końcowy efekt będzie nie tylko estetycznie wyglądał, ale też nie „zepsuje” zabytkowego charakteru budynku. Nasi fachowcy mają bogate doświadczenie zarówno w remontach łazienek w nowo wybudowanych blokach czy domach, jak i w starych kamienicach. Spiek kwarcowy, często też nazywany wielkim bądź mega formatem, jest wspaniałym materiałem wykończeniowym stosowanym zarówno w łazienkach oraz kuchniach, jak i pomieszczeniach użytku publicznego. Na etapie projektu jesteśmy w stanie doradzić jak najlepiej wykonać Twój remont tak, żeby efekt końcowy był zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny.